Zamów zbiory
felietonów o polityce, gospodarce i ekonomii.

Książki autorstwa dr Sławomira Mentzena

Książka autorstwa Sławorima Mentzena "Sanacja Plus - Zbiór felietonów"

Sanacja Plus

Zbiór kilkudziesięciu felietonów powstałych w latach 2016-2018, czyli w czasie rządów Beaty Szydło. Teksty traktują o polityce, gospodarce i ekonomii. Najczęściej dotyczą kolejnych posunięć Prawa i Sprawiedliwości, które nieodmiennie wydają się być inspirowane przedwojenną Sanacją. 

„Czytałem książkę p. dra Sławomira Mentzena przez kilka godzin nocnych – mając wrażenie, że czytam naszego genialnego ekonomistę, śp. Adama Heydla, którego podobne eseje wydałem „pod ziemią”. Powinna to być lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce mówić o gospodarce lub (nie daj Bóg!) gospodarką zarządzać.”

Janusz Korwin-Mikke

30,00 zł

Książka autorstwa Sławorima Mentzena "I kto tu jest szurem? - Zbiór felietonów"

I kto tu jest szurem?

Niniejszy zbiór tekstów w żaden sposób nie dotyczy teorii spiskowych. Nie rozważam tu teorii płaskiej Ziemi, nie piszę nic o chemtrails ani o innych tego typu wynalazkach. Jest to zbiór felietonów powstałych przeważnie w latach 2018-19, chociaż znajduje się też troszkę starszych tekstów, które jednak nie odnoszą się do bieżących wydarzeń.

Tytuł zbiorku został zaczerpnięty z mojego głośnego, krakowskiego wystąpienia z końca kwietnia 2019 roku, podczas którego tłumaczyłem jak prowadzimy kampanię wyborczą i dlaczego ona musi tak właśnie wyglądać.

39,00 zł