Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego?

Płać niższe podatki, chroń środowisko, wyremontuj dom - i to wszystko na raz.

Zrobiłeś remont, wymieniłeś piec? Mieszkasz w domu jednorodzinnym albo bliźniaku? Obniż podatek dochodowy i… Sprawdź ile możesz zaoszczędzić!

Czy ulga jest dla Ciebie?

Wydatek na nowy piec, panele fotowoltaiczne, wykop studni geotermalnej, docieplenie domu, wymiana elewacji wraz z dociepleniem, wymiana dachu – jeżeli w 2020 roku podjąłeś się takiego przedsięwzięcia, skorzystaj z odliczenia. 

Pomożemy Ci odliczyć 53.000 złotych od podstawy opodatkowania każdej osoby, która jest współwłaścicielem domu. Jeżeli dom posiadasz wspólnie z małżonką, to kwota odliczenia wyniesie już 106.000 złotych. Wasze udziały w nieruchomości nie muszą być równe ani znaczące, by kwota odliczenia przysługiwała w pełnej wysokości.

Wysokie podatki? Zamień je na inwestycję i oszczędności!

Jak to wygląda w konkretnych przypadkach? Zaoszczędź aż 10.700 złotych od osoby. Wystarczy, że rozliczasz się liniowo na 19% stawce podatkowej, a kwota poniesionej inwestycji była maksymalna.

Rozliczasz się z małżonką na skali podatkowej? Oszczędność może być znacznie większa. Jeżeli płacicie podatki w drugim progu podatkowym, możecie oszczędzić nawet 16.960 złotych od osoby. 

Jesteś ciekawy, ile ty możesz zaoszczędzić? 

Nie warto czekać...

Prawo podatkowe zmienia się bardzo dynamicznie. Nikt nie wie, jak długo ulga będzie obowiązywać. Jeżeli myślisz o termomodernizacji, to im szybciej, tym lepiej. Na takiej inwestycji możesz oszczędzić nawet trzykrotnie. 

  • Po pierwsze, zapłacisz niższe podatki;
  • Po drugie, inwestując w fotowoltaikę oszczędzisz na prądzie;
  • Po trzecie, ocieplając dom, oszczędzisz na ogrzewaniu;

Wierzymy w to co robimy!

Nasza kancelaria oferuje kompleksową obsługę, zarówno w kontekście konsultacji, sporządzania wniosków o indywidualne interpretacje przepisów prawa podatkowego, opinie prawne czy pomoc w rozliczeniu ulgi. Doświadczony zespół prawników, doradców podatkowych oraz księgowych przeprowadzi cię przez przepisy bezpiecznie i komfortowo. Oszczędzaj, chroń środowisko, współpracuj z nami i płać niskie podatki!